5 pointere i Norsk Derby finale 2020

Heimgaards Sammy D 1.pr ND kval og 1.pr ND semifinale.

5 pointere er videre til Norsk Derby finale, Glimrende, Gratulere og lykke til i morgen.

Premierte:
1.pr ND semifinale Heimgaards Sammy D (Jimsrypas iOS – Høytjønnas Kadra) e/f Terje Nordheim

Videre til finale på søk:
Bjørklunds CA TØFFA (Kjesbuas C O Cito – Aya) e/f Einar Holmvik
Goppollens Kira (Østagløttens Comba – Østagløttens Lely) e/f Andre Stenumgård
Ljøsvatnets Tri (Ørntuas I Rasken – Eidemlias Arra) e/f Håvar Skinstad
Storskartinden’s B Sally (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Wiggo A Ditlefsen

Partiliste Norsk Derby finale finnes HER

13 av 22 pointerne er videre til Norsk Derby semifinale, fantastisk og GRATULERE:

Premierte:
1.pr ND kval Heimgaards Sammy D (Jimsrypas iOS – Høytjønnas Kadra) e/f Terje Nordheim
1.pr ND kval Jimsrypa’s My (Eidemlias Kein – Jimsrypas Tia) e/f Per-Olaf Theodorsen
3.pr ND kval Ljøsvatnets Tri (Ørntuas I Rasken – Eidemlias Arra) e/f Håvar Skinstad
4.pr ND kval Storskartinden’s B Noomi (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Øyvind Eriksen

Videre til semifinale på søk:
Bjørklunds CA TØFFA (Kjesbuas C O Cito – Aya) e/f Einar Holmvik
Dixie (Black Luckys Ingo – Rittis-ti/09) e/f Tine Hildisch
Goppollens Kira (Østagløttens Comba – Østagløttens Lely) e/f Andre Stenumgård
Heimgaards Abbey L (Jimsrypas iOS – Høytjønnas Kadra) e/f Bjørn Harald Meidelsen
Jutevatnets Laura (Solid Golds Yunix – Jutevatnets Prima) e/f Frode Kutschera / Bertil Nyheim
Rambjøra’s Alba (Goldfinger av Vor-Point – Rambjøras Frøken Pil) e/f Milan Nikodijevic
Storskartinden’s B Luca (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Jon Dagfinn Aspenes
Storskartinden’s B Sally (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Wiggo A Ditlefsen
Østagløtten’s Niko (Solid Golds Yunix -Østagløttens Luba) e/f Bertil Olsbø

Partilister ND semifinale finnes HER

Disse 22 pointerekvipasjene stiller til start i Norsk Derby 2020 kvalifisering i dag.

Alma av Rivillein (Chriwalls Finn – Gloføklias Helle) e/f Kjersti Reksen
Bjørklunds CA TØFFA (Kjesbuas C O Cito – Aya) e/f Einar Holmvik
Borgeflon’s R W Prinsessan Désirée (Ohlsmyrens P Respect – Borgeflons Pl Wilja) e/f Herman Billung
Dixie (Black Luckys Ingo – Rittis-ti/09) e/f Tine Hildisch
Drøm (Black Luckys Ingo – Rittis-ti/09) e/f Gunnar Gundersen
D-Tundra (Black Luckys Ingo – Rittis-ti/09)- e/f Pål Walter Pettersen
Embla (Chriwalls Harald – Mukampens Ar Luna) e/f Veslemøy Nyland / Frode Næss
Goppollens Kira (Østagløttens Comba – Østagløttens Lely) e/f Andre Stenumgård
Heimgaards Abbey L (Jimsrypas iOS – Høytjønnas Kadra) e/f Bjørn Harald Meidelsen
Heimgaards Sammy D (Jimsrypas iOS – Høytjønnas Kadra) e/f Terje Nordheim
Jimsrypa’s My (Eidemlias Kein – Jimsrypas Tia) e/f Per-olaf Theodorsen
Jutevatnets Laura (Solid Golds Yunix – Jutevatnets Prima) e/f Frode Kutschera / Bertil Nyheim
Ljøsvatnets Tri (Ørntuas I Rasken – Eidemlias Arra) e/f Håvar Skinstad
Pointstaffs Roddy (Eidemlias Dallas T – Eidemlias Madde) e/f Henry J Espeset
Rambjøra’s Alba (Goldfinger av Vor-Point – Rambjøras Frøken Pil) e/f Milan Nikodijevic
Storskartinden’s B Noomi (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Øyvind Eriksen
Storskartinden’s B Luca (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Jon Dagfinn Aspenes
Storskartinden’s B Sally (Ørntuas J Mauk – Ørntuas H Mille) e/f Wiggo A Ditlefsen
Sofietoppen’s Khaleesi (Ørntuas K Varg – Sallirs Tj Linni) e/f Mads Oddvar Hanssen
Rappjordets Nisi (Høgdalias FRB Troll – Myrteigens Bailye) e/f Aud Karin Brekke / Øystein Dahl
Østagløtten’s Frida (Solid Golds Yunix -Østagløttens Luba) e/f Steffen W. Trones
Østagløtten’s Niko (Solid Golds Yunix -Østagløttens Luba) e/f Bertil Olsbø

Vi ønsker dere alle sammen lykke til i Norsk Derby!

Pointer på pallen!

Legg inn en kommentar

Siste kommentarer