Norsk Pointerklub

Leder:
Sven Tore Kittilsen, Gregorius Dagssons Gate 6, 3746 Skien, Mob 991 59 941 epost: leder@pointer.no
Sekretær/kasserer/medlemsservice:
Anne Grethe Hafslia, Tinghaugveien 323, 3175 Ramnes, Tlf 33 39 50 09, epost: sekretaer@pointer.no
Nestleder:
Marianne Sagstad, Vardevn. 10, 5353 Straume, Mob 995 79 489 epost: nestleder@pointer.no
Styremedlemmer:
Rune Hoholm, Sørsiveien 58, 9310 Sørreisa, Mob 913 35 546, epost: ruhoholm@gmail.com
Einar Einmo, Fagervikveien 4, 8890 Leirfjord, Mob 990 37 697, epost: eeinmo@gmail.com
Lars Morten Håven, Sagaveien 4, 7790 Malm, Mob 930 23 761, epost: lars.morten71@gmail.com
Anita Engen, Vestre Jansrud 26, 1383 Asker, Mob 911 05 739, epost: anita.engen@vk.no
Ulf Thorstein Jørgensen, Rødsbakkene 30, 3480 Filtvet, Mob 916 51 100, epost: ulfthorsteinjorgensen@gmail.com
Leder avlsråd:
Terje Steinsund, Beverveien 18, 8517 Narvik, Mob 901 02 076, epost: avlsraadet@pointer.no
Avlsrådsmedlemmer:
Tore Husebø, Mob 950 39 297, epost: tore.husebo@certego.no
Isa Merete Sørli, Mob 916 23 110, epost: isa.merete.sorli@neason-line.no
Dag Håvard Hanssen, Mob 950 58 411, epost: dhh@enterpro.no
Webansvarlig:
Karianne Kayser, Moldalia 28 B, 5267 Espeland, Mob 473 79 247, epost: webansvarlig@pointer.no
Erlend Opdahl, Schweigaardsgt. 83, 0656 Oslo, Mob 982 19 360, epost: webansvarlig@pointer.no
Regnskapsfører:
Per Dahle, Tiurvn. 1, 1640 Råde, Mob 948 39 950, epost: regnskap@pointer.no
Redaktør FH:
Toril Aunan, Hokkåsflata 19, 8028 Bodø, Mob 917 97 449, epost:  redaktoer-fh@pointer.no
Redaksjon Årbok:
Sven Tore Kittilsen, Gregorius Dagssons Gate 6, 3746 Skien, Mob 991 59 941, epost: redaksjon-aarbok@pointer.no
Materialforvalter:
Per Edvardsen, Bamsefaret 5, 1920 Sørumsand Tlf. 951 84 081 epost: materialforvalter@pointer.no

Kalender 2021

Utvelgelsen av bilder til kalenderen 2021 er godt i gang, men vi trenger noen flere bilder å velge i. Vi søker bilder som viser allsidigheten til pointeren som trekk, kløv, agility osv. Andre blinkskudd tar vi også gjerne imot. Send inn bilder på...

Siste kommentarer