NPK søker ny kasserer

NPK100

NPK søker ny kasserer til å føre klubbens regnskap.

Vi er sikker på at det finnes en positiv og motivert pointer-person der ute med nødvendig kunnskap og kapasitet til å føre ca. 400 bilag i året, foreta betalinger og avstemme bankkontiene. Det skal også holdes oversikt på distriktenes konti og én gang i året søke NKK om refusjon av betalt merverdiavgift. 

Vi fører regnskapet i regnskapsprogrammet Visma eAccounting. Personen som utfører regnskapet arbeider i nær kontakt med styret og får en fantastisk oversikt over klubbens aktiviteter og aktører. Vi tror dette er attraktivt for en person som er motivert for å hjelpe til med å holde orden på vår gode klubb! Send PM eller ring til Torstein Dehn på 9719 9762 eller mail tdehn@nordic-maritime.no 

NPK100

Total
0
Shares

Siste kommentarer