Jakt- og utstillingspremierte 2013

Se video på YouTube med bilder av de premierte : NPK – premierte fra distrikt Nordland 2013

Fugledes Petite DK06319/2010 / Stenbitens Sugarcane Hannover (S32851/2003) – Ringlias Aura DK06512/2004)
Jakt: 2.VK
Utst.: 1.BK, 1.BKK, 1.BTK, BIM, CK, cert
Eier: Wanja Andersen

Gloføklias Isak NO52788/12 / Black Luckys Ingo (S42068/2009) – Svarttjønnholets A Rikke (10919/08)
Jakt: 2.UK
Eier: Lene Hansen

Grovsmias J Carreras 25481/07 / Patjanens Baron De Ley (S32107/2004) – Karacanis Piaf (10289/02)
Jakt: 1.VK CK
Utst.: 1.BK, 4.BKK
Eier/fører: Helle Lyngar/Mikkel S. Lyngar

Hammerpoint AO Zicco 13427/07 / Eraaks Odin (17068/03) – Karacanis Alfa (10290/02)
Jakt: 2.AK
Eier: Inger-Marie Sommerset

Hopfossens Nero NO54443/11 / Pointnics E I Point (13647/07) – Hopfossens Molly (01983/04)
Jakt: 2.UK og 2 x 2.AK
Utst.: 1.BK, 2.BKK, 2.BHK, CK
Eier: Raymond Klæboe

Hopfossens Orion NO54440/11 / Pointnics E I Point (13647/07) – Hopfossens Molly (01983/04)
Jakt: 2.AK og 3.AK
Utst.: 1.BK, 1.BKK, 1.BHK, BIR, CK, cert
Eier: Wiggo Bråten

Hopfossens Way NO54444/11 / Pointnics E I Point (13647/07) – Hopfossens Molly (01983/04)
Jakt: 2.AK og 3.ÖKL
Eier: Kalle Jordan

Karacanis Black Tower NO33467/11 / Karacanis O Bull (10711/99) – Karacanis Chili (04854/06)
Jakt: 2.AK
Utst.: 1.BK, 4.BHK, CK
Eier: Wanja Andersen

Karacanis Eira online casino NO34259/10 / Karacanis Munch (00543/04) – Karacanis Tatra (04852/06)
Jakt: 1.VK og 2.AK
Utst.:1.BK, 1.BKK, 1.BTK, BIM, CK, cert, og 1.BK, 2.BKK, 2.BTK, CK
Eier: Bjørn Harald Meidelsen

Karacanis Nobel 00544/04 / Karacanis O Bull (10711/99) – Karacanis Lo-la (18066/95)
Jakt: 1.VK
Utst.: 1.VETKK, 1.VETK, 2.BHK, CK og 1.VETKK, 1.VETK, 3.BHK, CK
Eier: Arthur Abelsen

Karacanis Riga NO33472/11 / Karacanis O Bull (10711/99) – Karacanis Chili (04854/06)
Jakt: 3.AK
Utst.: 1.BK, 2.BKK, 2.BTK, CK
Eier: Øystein Nilsen

Karacanis Prikken NO34258/10 / Karacanis Munch (00543/04) – Karacanis Tatra (04852/06)
Jakt: 5.VK SM vinter og 1.AK
Eier: Skjalg K. Hundstad

Myrteigens Joika 11046/08 / Black Luckys Rapp (S31395/2002) – Ella F (11927/00)
Jakt: 1.VK, CK og 1.AK
Eier: Håvard Meyer

Sallirs Tj Kompis NO36444/12 / Jimsrypas Jeger (15176/08) – Ottorinos Tya (16455/08)
Jakt: 2.UK
Utst.: 1.JK, 1.JKK
Eier: Terje Lagaard

Vakkerdalens Panzer 03599/05 / Pellarskogens Nico (20565/02) – Frøya (16058/98)
Jakt: 2.ÖKL
Eier: Frode og Toril Aunan

Vakkerdalens Tico 22526/08 / Black Luckys Rapp (S31395/2002) – Vakkerdalens Diamond Girl (04434/04)
Jakt: 4.VK semi, og 1.AK og 2 x 2.AK
Utst.: 2.BK, 4.BKK
Eier: Daniel E. Østensen

Vildtmandens Waldemar DK12285/2008 / Takese Kimba (DK16123/98) – Kirkebjergs Tanja (DK13879/2002)
Jakt: 1.AK
Utst.: 1.BK, 1.BKK, 1.BHK, BIM, cert og 1.BK
Eier: Rune Strandskog

Villemyrbäckens Cesar S45355/2009 / Karacanis Nobel (00544/04) – Furukollens Vilja Di Leva
Utst.: 1.BK 1.BKK, 1.BHK, BIM, CK, cert og 1.BK, 1.BKK, 2.BHK, CK, cert
Eier: Arthur Abelsen

Ørntuas H Carmelita NO44984/11 / Jutevatnets Cox (NO30177/09) – Ørntuas C Rypa (21723/03)
Jakt: 1.UK og 2.UK
Eier: Rolf P. Melseth

Ørntuas G Kauto NO41139/10 / Black Luckys Cantona (S31877/2004) – Ørntuas C Rypa (21723/03)
Jakt: 2.AK og 3.AK
Utst.: 1.BK, CK
Eier: Morten Jenssen

Ørntuas H Tai-Pan NO44980/11 / Jutevatnets Cox (NO30177/09) – Ørntuas C Rypa (21723/03)
Jakt: 1.AK, 2.AK og 1.UK
Utst.: 1.BK
Eier: Knut Erik Augustinussen

Gratulerer så mye til alle premierte.

Lykke til videre!

 

 

 

 

Total
0
Shares

Siste kommentarer