Resultater i Trøndelag (august og september)

Ørntuas I-Rasken

Årets mest spennende sesong er godt i gang. Mange i trønderbataljonen har vært på jakt, og noen har også fått med seg flotte resultater fra jaktprøver. Oppsummeringen av hittil registrerte jaktprøveresultater for siste del av august og september 2016 sees under. Gratulerer til samtlige ekvipasjer og spesielt til Liv Randi og Bjørnar Eidem med Eimdelia´s Singha som nå er NJCH! Vel verdt å merke seg også at trøndere har hevdet seg i NM også i år! Bra jobbet!

 

UK:

– Murkampen´s Ar Ida (NO40794/15, Ohlsmyrens P Respect – Fjellrypas Lj Anna), Håvard O. Rudi/John A. Grande: 1. UK (Dalsbygda, 3.-4.09.16)

– Gloføklias Mira (NO38809/15, Ohlsmyrens P Respect – Svarttjønnholets A Rikke), Aage Indergård: 2. UK og 3. UK (Hjerkinn, 3.-4.09.16)

– Skoglykka´s Kuling (NO32928/15, Skoglykka´s Tapper – Skoglykka´s Tyra), Birger Rønning: 3. UK (Hjerkinn, 3.-4.09.16)

– Murkampen´s Ar Ida (NO40794/15, Ohlsmyrens P Respect – Fjellrypas Lj Anna), Håvard O. Rudi/John A. Grande: 2. pr. semi (Hjerkinn, 23.-25.09.16)

 

AK:

– Kjesbua´s CO Cato (NO34863/14, Fugledes Odin – Hirvasvuopion Cepa), Kristoffer Nyborg: 2. AK (Verdal, 26.-28.08.16)

– Eraaks U-Hera (NO43048/14, FjellrypasLd Mister Minister – Eraaks Røde Embla). Marit Rendum: 3. AK (Verdal, 26.-28.08.16)

– Grovsmias Kull (NO55733/12, Black Luckys Ingo – Lingonuddens Disa), Boye Ølstøren: 1. AK (Hjerkinn, 3.-4.09.16)

– Myrteigen´s Sol (11044/08, Black Luckys Rapp – Ella F), Lars Morten Håven: 3. AK (Hjerkinn, 23.-25.09.16)

– Eidemlia´s Kein (NO33811/14, Eidemlia’s Dano – Eidemlia’s Raya), Finn Larsen: 2. AK (Hjerkinn, 30.09.-2.10.16)

 

VK:

– Ohlsmyrens Rocket Man (S28786/2009, Jutevatnets Radar – Borgeflons Jaga Cs), Arild Solli: 2.VK m. CK semi (Hjerkinn 26.-28.08.16)

– Ørntuas I-Rasken (NO43623/12, Pointnic’s E I Point – Ørntuas E Nemi), Steinar Volden: 1. VK (Meråker, 27.-28.08.16) (bilde)

– Eidemlia´s Dano (NO46067/11, Black Luckys Rapp – Eidemlia´s Prikka), Henry Espeseth: 2. VK semi, (Hjerkinn 26.-28.08.16)

– Eidemlia´s Singha (NO46073/11, Black Luckys Rapp – Eidemlia´s Prikka), Bjørnar Eidem: 2. VK m/ CK i kval. (NM individuelt, Hjerkinn, 2.-4.09.16)

– Eidemlia´s Dallas (NO49847/11, Jimsrypa´s Jeger – Lytingfjellet´s D-Lille My), Henry Espeseth: 1. VK m/ CK kval + 2. VK semi (NM individuelt, Hjerkinn, 2.-4.09.16)

– Eidemlia´s Singha (NO46073/11, Black Luckys Rapp – Eidemlia´s Prikka), Bjørnar Eidem: 5. VK semi og 1. VK m/ CACIT (Hjerkinn, 23.-25.09.16)

– Jutevatnets Birk (NO39700/13, Eidemlia´s Dallas T – Jutevatnets Pernille), Ivar Ellingsen: 1. VK semi. (Hjerkinn, 23.-25.09.16)

– Skoglykka´s Tyra (NO51815/09, Skoglykka´s Arjo – Skoglykka´s Gaia), Rolf Inge Eidsvåg/Birger Rønning 1. VK kval. (Hjerkinn, 30.09.-2.10.16)

 

Ørntuas I-Rasken

 

 

 

 

 

 

 

Klassevinner Ørntuas I-Rasken og Steinar Volden flankert av dommere og øvrige premierte på prøve i Meråker.

 

PS1: Medlemmer som evt. savner egne resultater bes gi beskjed til Steinar Volden eller Ragnhild Kvalheim.

PS2: Bilder av glade ekvipasjer sendes til Ragnhild Kvalheim. Flere bilder = Flottere artikler!

 

Legg inn en kommentar

Siste kommentarer