Vinterenes resultater distrikt Troms og Finnmark

OterbekkensBajas240416

OterbekkensBajas240416

Barentsviddas C Nansen NO50991/11, e/f Geir B Larssen, 1AK Alta 16.04.16, 6VK Vesterålen 06.03.16
Barentsviddas D Wind Cries Mary NO52521/11, e/f Geir B Larssen, 1AK Tromsø II 12.03.16
Forfjorddalens Berta NO40353/10, e/f Rune Strandskog, 3AK Abisko 09.04.16, 2AK Andøya 20.03.16, 2AK Andøya 18.03.16, 3AK KJFF Ringvassøy 14.02.16, 3AK KJFF Ringvassøy 12.02.16
Jimsrypas Kitty 15177/08, e/f Jim Theodorsen, 3VK Tromsø II 12.03.16, 1VK CACIT,finale Tromsø I 06.03.16, 2VK CK,semi Tromsø I 05.03.16, 2VK CK Tromsø I 04.03.16
Jimsrypas iOS NO52024/14, e/f Ole Ingebrigtsen, 1pl,finale Artic Cup Alta 17.04.16, 1UK Alta 15.04.16, 1UK Tromsø I 06.03.16
Jimsrypas Lotta NO52028/14, e/f John Solstad, 2UK Tromsø II 12.03.16
Jimsrypas Tia NO52026/14 e/f Jim Theodorsen, 1UK Alta 15.04.16
Jimsrypas Trutt NO52027/14 e/f Svein Anton Andresen, 2UK Arnøya 03.04.16, 1UK Arnøya 02.04.16, 2UK Tromsø II 12.03.16, 1UK Tromsø I 04.03.16
Joker 06179/05, e/f Ronny Hartviksen, 6VK semi Tromsø I 05.03.16
Karacanis Noah NO45951/13, e/f Said Nordin 1AK Tromsø II 13.03.16, 2AK KJFF Ringvassøy 14.02.16
Lykketreffets A Lune NO38206/13, e/f Trond Bakkehaug, 1AK KJFF Ringvassøy 13.02.16
Oterbekkens Bajas NO43684/13, e/f Erik Roan 1AK Saltfjellet 24.04.16, 3AK Altevann 09.04.16
Ravnkloas Cella NO50631/13, e/f Inger-Lill Løkås Pedersen, 1VK CK,finale Altevann 28.02.16, 1VK Altevann 27.02.16
Ronja 19710/05, e/f Øystein Pedersen, 4VK Andøya 18.03.16
Rypejægerens Fryd 24709/08, e/f Tone og Per Kanestrøm, 3AK Tromsø II 13.03.16
Sallirs Td Balder NO38219/14, e/f Steinar og Robin Lagesen, 1UK Tromsø I 06.03.16, 2UK Tromsø I 05.03.16
Sallirs Td Baltus NO38223/14, e/f Dag Håvard Hanssen, 2UK Tromsø I 05.03.16
Skipsfjordhønas C Bolt NO57408/11 e/f Wiggo Ditlefsen, 1VK finale KJFF Ringvassøy 14.02.16
Skipsfjordhønas C Tomsi NO57410/11 e/f Tom og Wiggo Ditlefsen, 2VK Gallok 09.04.16, 3VK KJFF Ringvassøy 13.02.16
Sollidalens A Kaia NO45538/09, e/f Øystein Pedersen, 2VK Arnøya 02.04.16, 2VK CK Andøya 18.03.16, 3VK semi Tromsø I 05.03.16
Sollidalens C Mack NO38720/15, e/f Bjørge Pedersen, 2UK Gallok 09.04.16
Sollidalens C Rs-lex NO38722/15, e/f Stian Henriksen, 1UK Arnøya 02.04.16
Stilladalens Mia 06174/08 e/f Ronny Bang Amundsen, 2VK CK,semi Alta 16.04.16, 5VK Alta 15.04.16
Stilladalens C Buddy NO51682/13, e/f Tom Roald Kling-Olsen, 3AK Gallok 10.04.16, 3AK Gallok 09.04.16
Stilladalens C Paavo NO51679/13, e/f Bernt Eriksen, 2AK Sennalandet 24.04.16
Tinka Av Vor-Point NO51067/11, e/f Jim Møllnes, 1AK Tromsø II 12.03.16, 3AK Altevann 28.02.16, 2AK Altevann 27.02.16
Veidfjellets Tutta NO45741/09, e/f Mads Hanssen, 4VK Arnøya 02.04.16, 1AK Tromsø I 05.03.16
Ørntuas I Ibis NO43629/12, e/f Bing Karlsen og Rune Hoholm, 3AK Arnøya 03.04.16, 3AK Arnøya 02.04.16
Ørntuas J Juni NO44547/15, e/f Rune Hoholm, 1UK Alta 17.04.16, 3UK Arnøya 03.04.16, 1UK Arnøya 02.04.16, 1UK Andøya 20.03.16
Ørntuas J Kiwa NO44545/15, e/f Jenny Richardsen, 3UK Alta 17.04.16, 2UK Alta 15.04.16, 3UK Tromsø II 13.03.16
Ørntuas J Mauk NO44544/15, e/f Åge Rismo, 2UK Arnøya 03.04.16, 2UK Arnøya 02.04.16

Da er det bare å gratulere alle premierte, og ønske alle velkommen til Nord-norsk Pointertreff 10 – 12.06.16 på Rismo gård i Målselv

PS! Påmeldingsfristen til utstillingen utløper i dag 23.05.16 på web så husk å melde på i tide!

Stian Henriksen
DR Troms og Finnmark

Legg inn en kommentar

Siste kommentarer