Pointerkåringer året 2014

jutevatnets birk

Årets ungpointer 2014

jutevatnets birkNr 1: Jutevatnets Birk (NO39700/13)
(Eidemlias Dallas T – Jutevatnets Pernille)

Eier: Ivar Ellingsen
Oppdretter: Ole Frøland

05.04.14      Storlidalen                      1.UK
26.04.14      Dovre                                1.UK
27.04.14      Dovre                                1.UK
31.08.14      Hjerkinn                           1.UK
08.09.14      Hjerkinn                           1.UK
20.09.14      Hjerkinn, semi Derby  1.UK

Poeng i følge statutter i pointecupen: 21 p

JutevatnetsPrimaNr 2: Jutevatnets Prima (NO39703/13)
(Eidemlias Dallas T – Jutevatnets Pernille)

Eier: Ole Frøland
Oppdretter. Ole Frøland

25.04.14      Dovre                            1.UK
26.04.14      Dovre                            1.UK
23.08.14      Holtsjøen                     1.UK
31.08.14      Hjerkinn                       1.UK
07.09.14      Hjerkinn                       1.UK
11.10.14      Vestfold                        1.UK

Poeng i følge statutter i pointercupen: 18 p

Freke.1jpgNr 3: Freke (NO39169/13)
(Jutevatnets Cox – Shila)

Eier: Wenche og Lasse Wara 
Oppdretter: Frits Ole Amundsen

01.03.14      Tromsø                       2.UK
11.04.14      Alta                              2.UK
12.04.14      Alta                              2.UK
23.08.14      Tromsø                       3.UK
24.08.14      Tromsø                       1.UK
30.08.14      Senja                           2.UK
31.08.14      Senja                           2.UK
20.09.14      Hjerkinn                     2.UK
11.10.14      Reisadalen                2.UK

Poeng i følge statutter i pointercupen: 18 p

 


Årets pointer 2014

Bolt5 2.1jpgNR.1: Skipsfjordhønas C Bolt (NO57408/11)
(Jutevatnets Cox – Skipsfjordhønas Texi)

Eier: Wiggo Ditlefsen
Oppdretter: Wiggo Ditlefsen

16.02.14      Ringvassøya            1.AK                                       3 p
29.03.14      Andøya, Exit Cup   2.VK                                        2 p
11.04.14      Alta                             5.VK                                        0 p
12.04.14      Alta                             1.VK m/CK semi                 5 p
13.04.14      Alta                             2.VK m/Res Cacit finale  8 p
25.04.14      Saltfjellet                 4.VK                                        0 p
30.08.14      Hjerkinn                    1.AK                                       3 p

Sum JCh poeng                                                                          21 p

 

NR.2: NMFL14 Fn Isa (18020/08)Fn Isa (Foto: John Arne Eidsmo)
(Black Luckys Rapp – Black Luckys Victoria)

Eier: Finn Holm Nygaard
Oppdretter: Finn Holm Nygaard

05.10.14      Østfold                         3.VK                                             1 p
09.10.14      NM Lag individuelt  5.pl                                              2 p
10.10.14      Vestfold NM                2.VK m/CK                                3 p
11.10.14      Vestfold NM                4.VK semi                                  1 p
12.10.14      Vestfold NM                1.VK m/CACIT NM mester 12 p

Sum JCh poeng                                                                                     19 p

 

NR.3: Sollidalens A Kaia (NO
(Ørntuas C Aiko – Ronja)

Sollidalens A KaiaEier: Øystein Pedersen
og oppdretter: Øystein Pedersen

01.03.14      Tromsø               1.VK m/CK                        4 p
22.03.14      Tromsø               2.VK                                    2 p
23.03.14      Tromsø               1.VK m/CACIT                 8 p

Sum JCh poeng                                                                14 p

 

 

 

 

 


Vinnere Pointercup 2014

Bolt5 2.1jpgÅRETS HØYFJELLSHUND 2014

Skipsfjordhønas C Bolt (NO57408/11)
(Jutevatnets Cox – Skipsfjordhønas Texi)    41 poeng

Eier: Wiggo Ditlefsen
Oppdretter: Wiggo Ditlefsen

 

 

 

 

Fn Isa (Foto: John Arne Eidsmo)ÅRETS LAVLANDSHUND 2014

NMFL14 Fn Isa (18020/08)
(Black Luckys Rapp – Black Luckys Victoria)     42 poeng

Eier: Finn Holm Nygaard
Oppdretter: Finn Holm Nygaard

 

 

 

 

 


ÅRETS SKOGSHUND 2014 fikk delt 1.pl mellom:

OrremasansFreiaOrremåsans Freia (NO38016/12)
(Black Luckys Ingo – Tiurskogens Foxy Lady)    12 poeng

Eiere: Ann-Karin Lindberg og Gjermund Aas
Oppdrettere: Ann-Karin Lindberg og Gjermund Aas

 

 

 

 

 

JutevatnetsLunaJutevatnets Luna (NO49279/11)
(Håkerløkkens Straight Flush – Jutevatnets Pernille)   12 Poeng

Eier: Helge Pedersen
Oppdretter: Ole Frøland

 

 

 

 

 

 

 


Årets Utstillingshund 2014

BareBieberW14NV-13, WW-14 DKV-14 Røynåsens Bare Bieber (NO58507/12)
(Daxoronjas Basso – Lulu Del Frangio)

Eier: Rogert Gill
Oppdretter: Martin Røynås
Handler: Victoria Gill

 

Legg inn en kommentar

Siste kommentarer