Pointere herjer med konkurentene

Knut Gunnar og Ingo og Hans med Respekt

Knut Gunnar og Ingo og Hans med Respekt Geilo prøven med Pointer dominans.

Pointerne har denne helga satt sitt preg på Geilo prøven.
Vinnerklassens Kvalik på fredag sa oss at noe var i gjære.

Black Lucky Ingo og Black Lucky QueenBlack Lucky Ingo startet med 1 VK/ CK og søsteren Black Lucky Queen fikk 2 VK/CK
Så følger den ene Pointeren etter den andre med flotte resultater.
Sangernutens Left med 1 VK, Jutevatnets Makker med 2 VK og fra kvalitets klassene kommer det meldinger om at både unghunder og Ak hunder plukker premier av høyeste valør. Noen blir klar for Norsk Derby med 1 UK og andre tar steget opp i vinnerklassen da de fortjent fikk 1 AK.
Vi gratulerer alle med flotte prestasjoner.

Premieliste Kvalitets klassene UK og AK:

Røynåsen’s Bare Bieber
(Lulu’ Del Frangio /Daxoronjas Basso)
Røynås, Martin
Gill, Robert
1 UK

Fordalens Lex
(Ohlsmyrens P Dancing Queen /Jutevatnets Radar)
Hessevik, Terje
1 UK
Barentsvidda’s C Vicky
(Giga / Anter)
Jørgensen, Ulf
1 UK

Jutevatnets Luna
(Jutevatnets Pernille /Håkersløkkens Straight Flush)
Pedersen, Helge
2 UK

Fjellrypas Lj Rally Av Troll-Leiken
(Fjellrypas Lilo /Vestfjorddalens Joker)
Kittilsen, Sven Tore
1 AK

Setpoint’s Inka
(Setpoint’s Bless /Setpoint’s Buddy)
Schømer Turid/Mykkeltvedt Kjell
1AK

Tiurskogen’s La Morena
(Affern’s Wilma / Grimasteggen’s Lucifer)
Schømer, Turid/Mykkeltvedt, Kjell
2 AK

VK

Black Luckys Ingo
(Black Luckys Tekla / Black Luckys Rapp)
Sørlie, Knut Gunnar
1 VK/CK kval

Black Luckys Queen L
(Black Luckys Tekla / Black Luckys Rapp)
Brekke, Per Ola
2 VK/CK kval

Sangernuten’s Left
(Setpoint’s Fun / Setpoint’sBuddy)
Gilhuus, Morten
1VK kval

Jutevatnets Makker
(Jutevatnets Pernille /Pimen’s Arrow)
Narmo, Christian
2 VK kval

IGEN PREMIERTE I VK SEMIFINALE. 20 HUNDER TIL FINALE

Finalen kunne følges “live” på Buskerud JFF’s hjemmeside og det ble spennende å følge da både Respekt og Ingo startet sine første slipp med fuglearbeid. De holdt unna for konkurrentene og til slutt ble resultatlisten som følger:

PREMIELISTE VK FINALE  KG med Ingo Hans med respekt                                                                                         

1 VK M/CACIT  P Ohlsmyrens P Respect
2 VK M/RES CACIT P Black Luckys Ingo
3 VK KV Haugtun’s Dpb Enja
4 VK KV Rampen’s Na’s Garmin
5 VK IS ” U S ” Diego

Total
0
Shares

Siste kommentarer