NM vinter 2009

Wiggo og Kari-Mor etter flott NM innsats Foto: P.A.BergI finalen ble ble det til slutt 4 plass til Kari-Mor og Wiggo Ditlefsen.
Vi gratulerer! ekviparsen med flott insats. På de to siste prøvehelger som begge har vært 3 dagers konkurranser har hun oppnådd 6 premieringer, imponerende !!
.
NM vinner ble Es Kvernmolias Perle og Stig Kvernmo.
.
Se resten av resulatene HER
Her kan du se alle innrapporterte UK og AK resultater i NM helga

Dag 2 den 04.04.09
NM finale Smistad m/Figo Ditlefsen m/Kari-Mor Hoholm m/Rypa Foto: P.A.BergFølgende pointere er til nå klar for finalen i NM:
6.VK Kari-Mor / 05112/99 Ditlefsen, Wiggo A / Ditlefsen, Wiggo A
På søk er følende med:
Ørntuas C Rypa / 21723/03 Hoholm, Rune / Hoholm, Rune
Red Taps Luis Figo / 16181/00 Smistad, Bjørn / Smistad, Bjørn
.
Resultater Exit Cup kvalifisering:
3.VK Ravnkloas B Dreng / 18446/03 / Inger Lill L. Pedersen / Inger Lill L. Pedersen
6.VK Vaulhaugen’s Miss Mouche / 09574/05 / Kjell Dybvik / Svein Sellie
Første dag av NM kvalifiseringa er over og disse hundene er videre til semifinale:
Dag 1 den 03.04.09
Vårens vakkreste eventyr NM vinter Andøya 09

1.VK Forfjorddalen’s Gard / 12149/01 Strandskog, Rune / Strandskog, Rune
2.VK Ørntuas C Rypa / 21723/03 Hoholm, Rune / Hoholm, Rune
3.VK Ørntuas E Nemi / 12271/06 Hoholm, Rune / Hoholm, Rune
3.VK Kari-Mor / 05112/99 Ditlefsen, Wiggo A / Ditlefsen, Wiggo A
3.VK Jimsrypa’s Pia / 08968/06 Lockertsen, Halvard / Lockertsen, Halvard
3.VK Ramfløydalen’s Troy / 07802/00 Andresen, Svein Anton / Andresen, Svein Anton
4.VK Vattviken’s Kawa / S62783/2003 Edvinsen, Harald Jan / Edvinsen, Harald Jan
4.VK Heinådalens Ask / 13682/07 Aspenes, Sølvi / Aspenes, Jon D
5.VK Mofjellets Garm / 03912/06 Olsen, Leif/Haugen, Gerd D. / Hangås, Lisbeth
5.VK Joker / 06179/05 Hartviksen, Ronny / Hartviksen, Ronny

Red Taps Louis Figo til Bjørn Smistad er med til semifinale på søk.
I UK slo Jimsrypas Torres til Jon A. Solstad med 1.pr UK, glimrende.

Alle pointere som startet i kvalifiseringa

Skipsfjordhøna’s Biff / 25441/04 Nordin, Said / Nordin, Said
Red Taps Luis Figo / 16181/00 Smistad, Bjørn / Smistad, Bjørn
Ørntuas E Nemi / 12271/06 Hoholm, Rune / Hoholm, Rune
Ørntuas C Rypa / 21723/03 Hoholm, Rune / Hoholm, Rune
Jimsrypa’s Milan-Baros / 16581/04 Winsnes Birgit/ Smistad Bjørn / Smistad, Bjørn
Fjellrypas Franko / 16536/06 Brekke, Frank Robert / Brekke, Frank Robert
Ottorino’s Bono / 18924/06 Eriksen, Bernt / Eriksen, Bernt
Jimsrypa’s Pia / 08968/06 Lockertsen, Halvard / Lockertsen, Halvard
Skipsfjordhøna’s Texi / 25442/04 Ditlefsen, Wiggo A / Ditlefsen, Leif Wiggo
Lytingfjellet’s D-Lille My / 23283/01 Eidem Liv Randi Og Bjørnar / Eidem, Bjørnar
Eidemlia’s Prikka / 20552/06 Eidem, Bjørnar Og Liv Randi / Eidem, Bjørnar
Skipsfjordhøna’s Vito / 25439/04 Steinsund, Terje / Steinsund, Terje
Joker / 06179/05 Hartviksen, Ronny / Hartviksen, Ronny
Vestfjorddalens Joker / 16548/05 Kittilsen, Sven Tore / Kittilsen, Sven Tore
Vaulhaugen’s Miss Mouche / 09574/05 Sellie, Svein / Sellie, Svein
Jimsrypa’s Ottar / 08966/06 Bølgen, Alf Tore / Bølgen, Alf Tore
Vaulhaugen’s Nico / 09573/05 Holter-Hovind, Bjørn Atle / Sellie, Svein
Ravnkloas B-Dreng / 18446/03 Pedersen, Inger-Lill Løkås / Pedersen, Inger-Lill Løkås
Kari-Mor / 05112/99 Ditlefsen, Wiggo A / Ditlefsen, Wiggo A
Skipsfjordhøna’s Funny / 26597/05 Ditlefsen, Wiggo A / Ditlefsen, Wiggo A
Mofjellets Garm / 03912/06 Olsen, Leif/Haugen, Gerd D. / Hangås, Lisbeth
Red Taps Traj / 15337/04 Gschib, Paul Ronny / Gschib, Paul-Ronny
Karacanis Piaf / 10289/02 Lyngar Helle Og Mikkel / Lyngar, Mikkel
Red Taps Laika / 16184/00 Størseth, Roger / Størseth, Roger
Skipsfjordhøna’s Louis / 25440/04 Berg, Per Anton / Berg, Per Anton
Vattviken’s Kawa / S62783/2003 Edvinsen, Harald Jan / Edvinsen, Harald Jan
Ramfløydalen’s Troy / 07802/00 Andresen, Svein Anton / Andresen, Svein Anton
Sildrebekken’s Lola / 23821/06 Edvinsen Harald Jan/ Rismyhr Ingrid / Edvinsen, Harald Jan
Barentsvidda’s Aragorn I I / 16990/05 Sletbakk, Christian / Sletbakk, Christian
Karacanis Zita / 04853/06 Hagenes, Geir Roger / Hagenes, Geir Roger
Jimsrypa’s Tess-Antonætt / 08969/06 Andresen, Svein A/Theodorsen, Helen / Andresen, Svein Anton
Westpoint’s Emil / 02432/00 Johnsen, Øystein / Johnsen, Øystein
Vakkerdalen’s Stærk / 03597/05 Kanestrøm, Per Ludvig / Kanestrøm, Per
Jimsrypa’s Cähppes Bivdi / 20577/02 Theodorsen Jim Tomas Og Line / Theodorsen, Jim Tomas
Heinådalens Ask / 13682/07 Aspenes, Sølvi / Aspenes, Jon D
Barentsvidda’s Mafia / 16995/05 Larssen Geir B./Salvesen Ingrid / Larssen, Geir Birger
Jimsrypa’s Mia / 20580/02 Theodorsen Jim Og Line / Theodorsen, Jim Tomas
Vakkerdalen’s Vilja / 04432/04 Kanestrøm, Tone / Kanestrøm, Per
Ørntuas C Aiko / 21717/03 Henriksen, Stian / Henriksen, Stian
Grimasteggen’s Lucifer / 15426/05 Dugstad, Elin / Dugstad, Elin
Forfjorddalen’s Gard / 12149/01 Strandskog, Rune / Strandskog, Rune
Karacanis Nobel / 00544/04 Abelsen, Arthur / Abelsen, Arthur-Julius

Legg inn en kommentar

Siste kommentarer